HAKKIMIZDA

Servis Hizmeti sektöründe 10 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz bu süreçte edindiğimiz tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak için varız.

  Ekip

Ziraat mühendisleri ve Peyzaj mimarlarımız eşliğinde istediğiniz zaman size hizmet vermek adına sektörde tanınmış ve önde gelen kuvvetli bir kadroya sahibiz.

 Tasarım

Yapılacak çalışmaya göre Peyzaj mimarlarımız tarafından destek alarak “Siz hayal edin, biz çizelim” yapısını uzun zamandır sürdürerek çalışmalarımıza müşterilerimizi de dahil ediyoruz.

 

  Misyon

Reva Service olarak amacımız; Peyzaj uygulaması, Bitki Bakım, Haşere İlaçlama, Su Deposu Dezenfeksiyonu, BT danışmanlığı, Web Tasarım hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize en uygun ve en kaliteli hizmetleri sunmaktır.

  Vizyon

Hizmet sektöründeki taleplerinizi yeni bakış açımızla biçimlendirmek.

 

 

 

 

  • Vahit KARKIN

  • Ziraat Mühendisi

Sektörde 12 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyim. Edirne ve İzmir’de uzmanlık alanlarımla ilgili farklı eğitimler alarak uzmanlık alanım ile ilgili bakış açımı ve vizyonumu daha da geliştirdiğimi düşünüyorum. Sektörde uluslar arası firmalarda üst düzey yöneticilik yaptıktan sonra Reva Service markası altında kendi ekibimle hizmet vermekteyim.

 

 

 

REFERANSLAR

Birlikte çalıştığımız firmalardan bazıları

  • petrol-ofisi_t TUI_Group_logo trump SheratonHotelLogo 10670216_709279622489066_1060586017412817901_n low_logo istinye_park_logo18543_2 KonyolLogo mars-athletic-club-mac-3-gun-ucretsiz-kullanim solust toskana